Jump to content

Отново тампоните


Dim4ou

Recommended Posts

Здравейте, преди 2,3 седмици си смених тампоните на стабилизиращата щанга защото скърцаха доста и от днес отново започнаха да скърцат само, че само този от дясната страна, другият не се обажда..за сега само през легнал полицай поскърцва, но се очаква и повече след време.. Тампоните са марка SWAG за 7,50лв двата.. уж пишеше произведено в германия :hilezh: та мисля пак да ги сменя и 2та но не знам каква марка да сложа, поне 1,2 години да бяха издържали, но то нямаше месец :steinigung: какви да поръчам??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо не си вземеш оригиналните? По спомен нямаше някаква фрапанта разлика в цената, а и със сигурност издържат повече преди да проскърцат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Някой има ли такива, доволен ли е ? И при смяна трябва ли да се гресират или направо така се слагат?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега временно съм ги напръскал със WD-40 и не скърцат, но до 2,3 дни ми предстои сменяване на масло и всички филтри, и ще взема и тампоните.. Някой знае ли дали ги има с Аутоплюс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече са 13 лв. оригиналните с гърбицата, аз си взех такива, като цяло не ми харесаха, понеже мн трудно ги смених, а са си точния размер, просто мн трудно им завих пластините (държачите). Lemforder най-добре - 8 лв. за брой (без гърбица) и се използват за оригинално вграждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вероятно щото не си си взел нови пластини за новите ОЕМ тампони и затова трудно си ги завил.

 

ПС: В Етка изрично има описано за новите тампони, че трябва да си смениш пластините.

Редактирано от Иван Баев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...