Jump to content

Мнения за Audi A4/B7 2.0 TDI


Recommended Posts

Здравейте Колеги! Решил съм да си закупя Audi A4/B7 2.0 TDI. Ще ви помоля да кажете какви впечатления имате относно този автомобил, също така и хора които го притежават. Ще съм ви много благодарен, да изкажете мнения и съвети при покупка на автомобила. Благодаря ви предварително! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е количката, аз взех 2.0 тфси куатро автомат, доволен съм, само че автомата  и куатрото убива малко динамиката, така че ако вземеш на предно с ръчка, добре ще се изстрелва. Хубава кола - комфортна, удобна, заслужава си като цяло. зависи какво търсиш в колата, но повечето работи сякаш ще ги намериш в б7 цата. Само да не попаднеш на някой милионник, че...

Редактирано от STEFAN8898
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз имам такава кола

-върви средно

-харчи около 8.5-9 в София, със задръстване и клима непрекъснато

 

Като окачване, май е по-добро от б6, вози някак по-стегнат...или е от гумения материал в носачите, или си въобразявам

 

Има слаби места-съединител(маховик)-1200-2000лв, то май всеки дизел го има;

Извстен проблем с главите, трябва да се направи едно кръгче 100-тина км, да видиш дали не губи охл течност;

баланс шафт модул - ако е от типа със зъбни колела, успешно се ремонтира за около 500лв, така че да нямаш грижи;

Скоро ще почнат да се обаждат и тандем помпите-проблем още от б6-400-500 лв нова;

Това е - като цяло не лоша кола според мен. По-модерна визия от б6, същото вътрешно пространство.



Ако си от София, може да звъннеш да се видим да ти разкажа за колата.

 

Във форума се продават такива коли, може да погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@Bobu с ръчна скоростна кутия или автомат? Предполагам имаш 2.0TDI 140к.с. ? 

И аз се оглеждам за Б7 но задължително автоматик и не мога да реша с кой мотор да гледам - сега карам 150к.с. на Пасат, и си мисля, че 140к.с. ще са ми малко, но пък дизел с по-висок въртящ момент може би пък ще се усеща добер. 
Или 2.0ТДИ 173к.с. ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...