Jump to content

Когато иска има - когато не НЕ. Проблем с мигачите


Ivkonty

Recommended Posts

Здравейте колеги. От тая седмица имам проблем с мигачите. Пускам ги - а тях ги няма. Същото се отнася и за Аварийните. Но интересното е че без да искам натиснах и чистачките и започнаха да светя мигачите но само 1-2 сигнала. След няколко часа, мигачите започнаха да си работят без проблем - все едно нямам проблем с тях но това е временно. Та възможно ли е да е релето за мигачите? Къде се намираше точно (някъде над педалите май беше) и има ли начин да се замери Релето? Ауди 80 Б3 JN двг. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свали релето и презапои всички спойки на платката му

предната седмица имах същия проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази сутрин светна един път, пуснах чистачките да измия стъклото и се оправиха ... ( да си имам и филма да си чистя стъклото като реша да завивам) А относно релето - Къде беше т'ва чудо ... помня че е над педалите май , но ако някой иска да помогне ще съм му много благодарен ... 


п.с. Тази кола ме учудва ... на 27г. е на такъв тормоз е, думата бензин я забравила какво означава от над 2г. и на всичкото отгоре мин. седмица ми сдаде и съединителя - Да ама НЕ - Умиране има отърване НЕ. Ако някой го интересува Закс 220лв. + 50кинта труд ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето стои под волана в ляво

Сваляш кората и погледни нагоре ще видиш защипано на една щипка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...