Jump to content

Зимата дойде!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Аз вече 7 месеца съм с газов инжекцион колеги. Сутрин когато е студено оставям колицата за минута да поработи и като тръгна тя почти веднага превключва на газ.Бензин на месец ми излиза около 10-15лв да си сипвам. Да ви кажа и зимата от ония дни като беше доста студено си работи 1 минута и минава на газ. За сега ми е супер евтино на газ дори и когато наливам и бензин. Аз съм автоматик и градско мах ми се е качвало до 12.5. Средно градско ме се движи около 11.5. На бензин ми е 10.5-11 при същите условия. Непрекъснато я следя от любопитство. Направил съм си една excel-ска таблица, вкарал съм няколко формулки и ми дава средно на месец горе-долу разхода.

Да ви кажа аз си карам и на къси разстояния и на дълги на газ и ми е по-евтино, изобщо не може да се сравни с бензина. Вярно че вчера видях, че 95 е на 1.61 лв, но пък след месец цените ще СКОЧАТ и пак ще си е на далавера от газта!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта НИКОГА няма да се изравни с цената на бензина, така че дори и газта да стане 2.00лв, бензина ще е 4лв! Супер развитите страни по целия свят в момента правят невероятни намаления на хората които карат на газ или метан! Тоест, това гориво никога няма да го спрат или да го увеличат, така че да няма файда от него! Напротив, единствено може би ще идват все повече и по-добри разработки на системи за работа на газ към бензиновите двигатели! Така смята, а колкото за нашето близко бъдеще газта си остава ПО-ЕВТИНОТО ГОРИВО!

А да ви кажа, с газовия инжекцион ако не ви кажа че съм на газ няма и да разберете! Супер си върви колата, аз поне не усещам абсолютно никаква разлика в мощността, което си е супер и си караш евтино!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, прав си де! Но пък, след месец ще трябва да се променим за добро или лошо!Но да не засягаме тая тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...