Jump to content

Проблем,задни врати, багажник, централно


Kiss13

Recommended Posts

Здравейте, търсих в форума, но не попаднах на такава тема. След малко зор с инсталацията на темпомат и комп. на Ауди А 4 ТДИ 1.9 2002 г., което карам повече от 10 години, след закачането на акумолатора, светнаха на FIS-а задните врати и багажника. Помислих си, че след настройка с VAG всичко ще е ОК, но уви. Погледнах в маншона на шофьорската врата и видях скъсани няколко кабела, малшанс да правиш темпомат, а да се окаже, че в този момент са се скасали и кабелите. Възстанових ги с надеждата да огаснат, но не се получи. Забелязах, че не работи и дистанционното на ключа, оригиналния. Багажника въобще не се отваря, а само с ключа. От шофьорската врата мога само да отключвам, но не и да заключвам.Предния плафон светва за 10 сек и изгасва, после и принудително не светва от копчето, а задните 2 и в багажника въобще не светват по никакъв начин. Обучавах ключа, но без резултат. Намерих комфорт модула под краката преди педалите, но видимо му няма нищо. Кабелите около комфорта, уж всичко е ОК. При запалване на колата задните врати се отварят, но не и багажника. Не вярвам да са микро ключетат в задните врати<и двете едновременно, че и багажника> Мисля, че е нещо software, поради дългото стоене без акамулатор, но не знам каде да тарся. Дано не сам досадил с далгото описване, но всичко ми е много странно.Който има идея, но да не ставам опитно зайче да помага.Благодаря.

 

p.s. Ако има интерес мога да кача какво показва VAG и дано съм уцелил мястото на моя проблем, като тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре си погледни комфорт модула ,дали няма рибки при него.Намира се под мокета ,под лявата предна седалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...