Jump to content

колеги моля за малко помощ и съвет :(


rado2708

Recommended Posts

Колата е ауди а8 4.2 с газово 97 годино а  проблема е следния , сутрин на студено при палене колата се форсира и угасва , при повторно запалване и подържане в обороти от мен за кратко оборотите се нормализират и изчаквам да си загрее и обърне на газ и така потеглям иначе пак гасне.На газ няма проблем при каране.Когото позагрее ако обарна на бензин и покарам пак газне постоянно както е на директна, някои път даже се налага да паля аварийно на газ иначе неиска.Ходих на диагностика и нищо не показва , не трупа грешки , пробвах с друг дебитомер и пак, почистих и дросела и пак.....някои мнение?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен когато е ниско нивото, под 1/2, когато дам на контакт двигателят тръгва, работи малко и спира. След това като при следващо подаване на контакт тръгва нормално.

 

А когато е над 1/2 - всичко е точно :)

 

Мисля че имам проблем с безиновата помпа, с монтирането може би. Така предполагат майсторите - ще проверя скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълни я до горе с бензин и виж дали ще го направи. Тогава, ако не го направи, е от резервоара и една, мисля, помпа, която прехвърля от едната половинка в другата. Защото резервоара не е цял. Тук има по-запознати от мен те ще ти кажат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...