Jump to content

Съвет за мотор


Recommended Posts

Здравейте колеги.Нов съм във форума,затова незнам дали е тук е подходящото място да попитам,за което се извинявам.Моля Ви,дайте някакъв съвет( плюсове и минуси) за ауди а4 06 07.Чудя се какъв мотор да бъде а4-ката,2.0 тди-170коня,1.8турбо или 3.0тди става въпрос за 06 07.По принцин много ме притеснява дизела,затова моля някой който има някой от тези модели да ме посъветва,относни вървене и подръжка,Дизела ме плаши именно заради подръжката.Благодаря предварително и се извинявам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартната поддръжка дори на 3.0 тди не е чак толкова страшна/макар да не е и евтина/.... големи суми се дават при сериозни ремонти! Интересувай се например колко струват дюзите на такъв мотор....

Но който го е страх от мечки, не ходи в гората :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам А3 с такъв мотор и нямам абсолютно никакви проблеми върви уникално при А3 не вярвам да има осезаема разлика при А4

дюзите са Сименс предполагам сега всеки ще ти каже бягай далеч от този мотор с тези дюзи, но не смятам че е такъв проблем всеки един мотор в зависимост от експлоатацията си се поврежда рано или късно ако го караш и обслужваш редовно не би имал проблем 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=165808

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...