Jump to content

А4 б5 1.8 125 к.с. 96г. теч по мотора


gmmaster

Recommended Posts

Колеги здравейте имам следният проблем карах си аз колата 60км лекичко 90 градуса на водата и изведнъж взе да ми мига за водата бях на 1 км от нас стигнах си паркирам колата и гледам следи от вода. Тройника който е отзад съм го сменял осъмних се за него, отзад е мокро наистина но видях че на казанчето от долу до датчика има една пишк* като за маркуч или тапичка искам да попитам има ли нещо там ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е "канелката" за точене на антифриза.

За кой датчик става дума всъщност? Да не говориш за щуцера на климатичния радиатор?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройство на разширителен съд отпред 2 канелки голям и малък маркуч (те са си там - здрави) от долу кръгал датчик той е ок и тази канелка малко след датчика посока навътре към салона мисълта ми е на тази канелка има ли нещо маркуч или тапа защото няма нищо и ме съмнява че от там тече , Ще кажете напълни запали колата и виж от къде тече 2 часа се въртях на студа днес и не можах да го видя и малко преди да ми писне видях че там на тази канелка няма нищо ... има ли там нещо или не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо на нея от там изтича ако си си сипал повече антифриз след като се разшири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ти е изхвърлила водата по някаква причина. Виж на загряла кола дали е твърд дебелият маркуч да антифриз към радиатора, тоест можеш ли да го стиснеш с ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...