Jump to content

стържене във волана


icanko 1

Recommended Posts

за много години колеги :) живи и здрави

 

имам следното  питане от няколко дни когато не съм карал колата  като завъртя волана и се чува странно скърцане  съвсем леко . отпред във волана  след като загрее автомобила това скърцане изчезва >  пръснах wd 40 но на студен старт пак същото мнения гледаг отпред фланеца нищо видимо не се вижда да опира

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от маслото в хидравликата. Има един гумен пръстен ниско долу в пръта до педалите, който с годините исъхва, става на пластмаса и при студено време почва да стърже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за което пиша скърца като въртиш волана. Мишо ми го пръска с някъв спрей като взех колата и ровихме нещо отдолу, оправи се за една година преди малко пак се появи. Сега ще я оставя за мейнтенънс и ще му кажа да видим да го оправим форевър тоя проблем, че ме изнервя много това скърцане и ще пиша как сме го оправили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Питанка: След 2ч лежерно извънградско, при завъртане на волана на място (за паркиране), при пълен ляв/десен волана се разтрисаше и все едно сам искаше да се върне в позиция 0... Рестартирах и всичко сякаш изчезна. Кое може да очаквам да се обади скоро за смяна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...