Jump to content

Безжични клавиатура и мишка


Recommended Posts

Logitech ползвам от 11 години безжични само с клавиатурата останах че на мишката сменях батерии на всеки 3 месеца но на клавиатурата досега 4 пъти съм сменил за тези години. Много съм доволен от марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да вземеш ще ти върши работа,просто геометрия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logitech K800 ползвам от 2 години, бих казал че е близко до съвършенството, по-уникална клавиатура, ергономичност, опции и т.н. мисля че не съществуват като аналог.

 

Предимства:

- никакъв лаг (за игри не говоря, не съм геймър)

- безжична

- подсвет, настройваем

- капацитивен сензор, който активира подсвета и клавиатурата като доближиш ръцете, настройваем

- къс ход на бутоните

- удобно разположение на бутоните, приятна мекота и еластичност

- голям ентер (много държа)

- изключително малка консумация на батериите - зарежда се през месеци

- батериите са обикновени АА

- може да се ползват акумулаторни батерии, има вградена зареждачка през микро USB

- изведени са мултимедийни бутони за най-необходимите функции, което дава компактност и функционалност

 

Недостатъци:

- крехки бутончета като на лаптоп (същия механизъм)

 

Просто съм и продължавам да бъда възхитен!

 

 

Преди нея ползвах някаква А4 мисля беше, комплект мултимедийна клавиатура и мишка и летя към стената веднъж - пропускаше букви и лагваше, което много ме дразнеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият комплект го имам вкъщи.

Дотук (на 2 месеца) не мога да се оплача.

Все пак бутоните за вкл/изкл ми се виждат прекалено крехки и не виждам как ще изкарат 2 години.

 

Третият комплект (Dell) мислех да го взема (повече ми допада на дизайн), но го нямаха наличен и затова се купи горният.

 

Досега съм ползвал следните:

Microsoft Arc keyboard - счупи се интервала след година и нещо употреба, въпреки, че е пазена много. Иначе адски удобна.

Natural Ergonomic Keyboard 4000 - (кабел) - мишката замина първа (малко под 3 години). След нея и клавиатурата - всички бутони без изключение заяждат, интервала се наклони силно вдясно след 6 месеца употреба и пр.

 

Изобщо Microsoft имат драми с издръжливостта, поне при мен.

 

Отделно много клавиатури и мишки на HP, жични и без, без никакви драми. Оставаше и на дизайн да са по-хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория тип е почти 1:1 с Логитек-а, за който писах по-горе, явно са му орязали подсвета и др. и са го пуснали в такъв бюджетен вариант. Препоръчвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...