Jump to content

Висящ лагер ауди 1.8т


BATBOBI

Recommended Posts

Здравейте колеги интетесувам се някой сменял ли го е и откъде може да се вземе .Става на въпрос за ауди а4 б5 1.8т куатро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж последния пост в темата http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=87010&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за висящия лагер на кардана ,не се лъжи някои да ти го прави.Върви комплект с целия кардан.Намери си втора употреба цял кардан с лагера в добро състояние.На мен ми беше скъсан и един майстор ми вика няма проблеми намираме лагер набиваме го и сичко ще стане.Да ама не,след това едни вибрации едно чудо.Намерих си цял кардан с лагера в супер състояние и ми излезе по евтино от колкото само лагера.Лагера и слагането ми излязоха към 200 кинта,а целия кардан с лагера го взех за 100.Пак ти казвам не се лъжи да сменяш само лагера.На това нещо му трябва балансиране 100% съм сигурен че ако смениш само лагера при определени условия ще имаш вибрации или шумове.

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости! За какво балансиране говориш? Доста колеги от форума си сложиха тампон с лагер от BMW 525 и нямат оплакване. Не му трябва кардан втора употреба, защото той вече си има такъв. Аз си купих тампон с лагер от сайта и чакам удобно за мен време да го сменя. Имам и резервен кардан, който е с омекнал тампон като моя. Така че новото си е ново. На 5 скорост кардана прави повече обороти от коляновия вал и всеки лагер си има живот, след време идва неприятния звук на виенето на лагера.http://www.dbk-dimitrov.com/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%BD-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%8F%D1%89-%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80-%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B0%D0%BD

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...