Jump to content

Питанка за RNS-D


Recommended Posts

Здравейте колеги,от дълго време се ровя из форумите и ненамирам отговор на въпроса,впрочем:Разполагам с тай нареченото цветно радио RNS-D,оборудвано е с CD Changer и GPS антена...Tv Tuner-а при мен липсва,а искам да си поставя такъв цифров,та мисълта ми е 1 розова букса за какво служи и тя ли е връзката за оригиналния тунер.Гнездото с 10-те пина ми е празно и незнам към тази(розовата) букса ли да се вържа или директно кам гнездото с пиновете.
Ще съм ви благодарен ако ме напътствате малко какво да правя.
Ето и снимки:
post-77952-0-85818700-1428668203_thumb.j

post-77952-0-14174600-1428668744_thumb.j
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

С какво се постига такава интеграция на външно микро-пц с управлението от копчетата? Гледах и други успешни варианти с Raspberry, но само на клипчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Момци, овършах цяла София да търся dvb-t приемник с 2 много сложни изисквания:

1. 12в.

2. SCART

 

Първото е за да се захранва директно в колата, без допълнителни инвертори, второто е  защото рнс-д работи с компонентен (RGB) видео сигнал, каквото се предлага в тия дивайси само на скарт, не знам с композитен дали ще стане ралтата...

 

Днес си предназначих деня за търсене на такова нещо - Технополис, Техномаркет, Зора, всички технически маркети обиколих, та даже и Карфур и Метро - кОр! Или т.1, или т.2 само.

 

Запалих към Илиянци и там също обиколих абсолютно навсякъде, разликата бе, че всички там ме разбраха какво търся от първото изречение (даже жълтите), за разлика от профи гидовете в лъскавите магазини  :hilezh: - имали го, но е свършило...  Ебати кризата :nixweiss: Някой, нещо, идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши в чичо гугъл flashtech и ще нaмериш кaквото търсиш(40лв) успех и дa се похвaлиш после

Редактирано от PLAMEN_79
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих в третия поред онлайн магазин чак, че и там няма наличности. Просто исках на момента да го намеря, без поръчка и чакане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...