Jump to content

Прекъсване и придърпване АБК


denis22

Recommended Posts

Здравейте,колеги :) Проблемът се състои в това,че при първо запалване докато изчакам колата да загрее се появяват мигновенни прекъсвания на свободен ход (резки прекъсвания),които по никакъв начин не повлияват оборотите,но си ги има.Също така на принудителен свободен ход се усеща как колата придърпва,на бензин по-малко се усеща.От друга страна делкото "чука" причината за това не е предверението просто е заминало самото делко.Въпросът ми е кого да диря за виновник - декото,МПХ или нещо друго.Синият датчик го изключвам като вариант,защото на загрял мотор нямам проблеми с паленето.Какви са шансовте това да бъдат дебитомера или ТПС.Благодаря на отзовалите се!

 

п.с.Добавям,че при първото запалване на мотора оборотите се бетонират след 1-2 секунди "пропадане" на бенз.Други проблеми нямам на този етап откъм работа на мотора.Колата не е спъната,държи стабилен свободен ход и прочие.

Редактирано от denis22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш проблем по запалването (делкото), и питаш какъв ти е проблемът ?!  :nixweiss: 
Я сам си се разбери !

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

При мен бяха нови свещи, ама след 1000 км ги изхвърлих, че всички бяха спукали керамиката. Ментета... Може да смучеш въздух отнякъде. А дебитомер и ТПС се мерят с мултицет в най-общият случай (ако наистина мислиш, че проблемът е там, в което аз лично се съмнявам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...