Jump to content

Ремонтен комплект


qbasix

Recommended Posts

Здравейте на всички, това е първият ми пост тука, така че ако съм объркал мястото, моля за извинение от модераторите.

Обръщам се към вас по следния ми въпрос колеги:

Имам Ауди 80 b3 (89г. 1,8 Бензин, 75коня карбуратор, ръчен смукач ) Машината е стара но ценна за мен напоследък имам проблеми с нея преди време постоянно давеше давеше и пълнеше цилиндрите с бензин.

Майстор я погледна и пипна иглата на карбуратора не след дълго пак започна голямото давене и заглъхване. След това майстора отново я направи. Сега не дави ала когато е студена държи обороти позагрее ли качва до 1700 самичка без да съм дърпнал смукача без нищо еи така държи високи обороти истине ли сваля ги.

Майстора ми ми каза, че трябва ремонтен комплект за карбуратора ми да го направи. Ала не намирам такова нещо може ли някой да ми помогне с намирането му или ако моя майстор не е прав да ми каже какво да правя ? 

 

Благодаря ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prodan линка не работи... 

Колега VitCig можеш ли да ми разясниш къде да го видя номера че не съм запознат извини ме.

Вие как мислите за ремонтен комплект ли е карбуратора или може да е нещо друго ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега написал съм  ти фирмата. Имаш Гутъл и ще намериш каквото търсиш. Може би не е редно, че ти давам директно информация и го изтрива модератора. Ще се опитам на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, опитвам и аз с Google ама не съм много навътре с колите :( самите термини не са ми ясни и можеби затова не успявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...