Jump to content

Проблем!!!


kopchev

Recommended Posts

Сутринта като дадох на контакт и ми замига три пъти удивителния знак на таблото и изпищя заедно с него три пъти ??? Дали е предупреждение за студа на вън (защото знам че има коли дет мигат показват и какво ли не - справки пежо 307) И незнам дали е това или има нешо нередно по колата ми :2gunsfiring_v1:.

Моля споделете, че нещо съм се притеснил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че удивителната, която имаш предвид, светка и писука при изхабени накладки. При мен също писука като застудее. Гледах си накладките и не е от тях, остава варианта спирачната течност да е стара и в студеното време да си промена вискозитета и по този начин да шашка датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма аз до колкото съм запознат няма датчик който да ти мери вискозитета а само нивото на течноста.

А накладките са си ми добри. и странното е че то ако нещо не е наред няма да спре и да изгасне след тези три пъти а ще си свети докато не го оправиш. За това мисля че като има заледявания и застудявания - демек температурите паднат под -1 градус тя те предупреждава, но не съм сигурен . Нека някой компетентен да каже какво и дали е това??? Правило ли му го е миналата година в студовете, че на мен ми беше за първи път а иммам колата само от 4месеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми го прави миналата година в студа. После лятото - не. Темата е коментирана, не знам дали има датчик, който мери вискозитет. И аз смятах, че е само за нивото на спирачната течност, но един колега сподели, че след смяна на спирачната течност, проблемът е изчезнал. За заледявания свети снежинката до термометъра за външна температура. Снежинката свети в диапазона -5 +5 градуса.

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима така 1-2 пъти ми свети удивителния,ама нали е на ръчна в гаража,щото той е с наклон :bia: ,ама не пищи щото зумера са спомина.Майтапа на страна ,като ми падне акомулатора и засвети лампичката и зумера ми пищи :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С предното ауди имах такъв проблем.

Дърпах ръчната зимата и след това като я свалях ми светеше тази удивителна.

Как си с ръчната ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е това за температурата верваи ми !! единствения начин да разбереш еда я закараш да я закачат на комп и тои да види ква е грешката!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи това и направих и ми казаха, че е точно от температурата и така било редно да е , защото аз нямам термометър на таблото и мога да ползвам само този с кодовете от климатроника (код 55с за които не знаят) и това вило направено като предупреждение за ниските температури, че може да има заледявания т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за офф-топик-а , но това ми напомня лятото как ми светеше едно 2:00h на дисплея - било щото съм бил карал вече 2 часа и да съм си бил починал... м***ка му и германец :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...