Jump to content

Мнение за audi а3 8p 2.0 2006г.


Recommended Posts

Ти и за 12000 ще купиш чисто нова Дачия. Така е.

Тук не става дума обаче за това дали е смислено човек да купува Ауди, а не VW и VW, a не Skoda, а колко струва едно Ауди с определени (нефалшифицирани) параметри. От там нататък всеки ще си направи сметката.

В чужбина който не може или не иска да си позволи ново Ауди, кара ново VW.

Който не може или не иска да дава "толкова" пари за ново VW, купува нов Опел.

Само в БГ с парите за нова Дачия купуваме 6-та употреба, 15 годишно А8.... Щото Дачия ни е под "нивото" [emoji1]

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чужбина който не може или не иска да си позволи ново Ауди, кара ново VW.

Който не може или не иска да дава "толкова" пари за ново VW, купува нов Опел.

[emoji1]

Да да, немците умират да си купят 6 годишно А3 на цената на чисто нова октавия, или корола. Ти четеш ли какво пишеш?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, там колите са като виното, колкото повече остаряват, толкова по скъпи стават. А новите коли се купуват в булгаристан и останалия трети свят.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново A3 с по-мощен двигател (1.8 TFSI / 2.0 TFSI) и екстри е над 35 000 евро. Не знам точно какви представи имаш, но са доста, доста нереални. 15 000 евро си е над 50% off. А това че на някои им се ще да струва 5000 евро като е на 5 години... Нито Инголщат ги интересува, нито пазарът на автомобили с реални параметри. Купувачи - бол.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно. На 35%.

Гарантирам ти, до 1 седм случайно избраният за пример автомобил по-горе ще е при новия си собственик :) а далеч не бе най-скъпия. Все пак пробегът му бе минимален, възрастта не е най-определящата.

15-на хиляди евро за А3 на 50000 км с мощен двигател и екстри е напълно нормална цена. Който иска по-ниска взима автомобил на 250000 и развива теории как те нямали никакво значение.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 к.евро - 65 % обезценка = 12 к.евро., това е около 50% по малко от твоя пример. Ако си приготвил 17 к. евро за ваг автомобил си на 2-3 к. евро от чисто нов такъв, при равни и други условия. Ако си нагласил 12 к. евро за ваг, си доста далеко от нов такъв. При тия разлики не виждам кой нормален човек би предпочел 6 годишен автомобил на 50 000 км, излязъл от гсранция, пред чисто нов с различна емблема и същия мотор и кутия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги намирате тия 6 годишни на 50К км ? А да, те в Германия си ги купуват да ги държат в гаража и да ги продадат за 12 евра на източноевропейците, понеже ги съжаляват горките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мунчо ги намира - http://m.mobile.de/fahrzeuge/inserat/213346092.html?pw=110%3A&ml=%3A80000&s=Car&ft=PETROL&cn=DE&vc=Car&dam=false&fe=MULTIFUNCTIONAL_WHEEL&fe%21=EXPORT&fr=1-2009%3A12-2011&ms=1900%3B8&od=UP&sb=np, аз погледнах това http://www.skoda-auto.bg/SiteCollectionDocuments/Price%20lists%202015/10072015/Octavia_5E3_10072015.pdf

и си представих автора на темата как се засилва за премиума в алемания, вместо да отиде в еуратек да къса найлоните.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, всички 81 милиона немски граждани карат по 50 000км годишно, връткат километража и продават! [emoji1] [emoji1] [emoji1] ох, ох... Накои хора живеят в своята измислена, малка вселена, в която всички споделят техния манталитет и ограничен светоглед...

Успех на автора.!Нещата са каквито са и стига да си наясно с реалността и какво можеш да очакваш и за колко, няма как да се прецакаш! [emoji106]

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50К км за 6 години са по 8000км годишно, което предвид разстоянията в Германия, а не в на Мунчо селото са нищожни, дори абсурдни. Да не говорим,че манипулациите с километрите се правят, още през сервизните интервали дори .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за менията сигурно ще отида да е погледна на живо тази седмица :), ако може да хвърлите едно око и на тази -> http://www.mobile.bg/11427995901796292

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега,пращам ти линк да видиш коли в Германия,Аз също карам А3 8П само че 170 коня С-ЛИНЕ купувана от Германия,колите там са истински и цената която пише има опция за сваляне 300-400 евро.Колите са със сервизна история там,докато това което се предлага в бг и внос от Италия е много напудрено,тоест за да се продава на 12 000 лева в бг си направи сметка колко е вземана от Италия,транспорта от Италия е 600 лева от Германия е 400-500 евро.Тази от обявата има само оптичен С-ЛИНЕ лъсната е направена е за продаване,може да има много скрити дефекти,не пише на какви километри е но не е на по малко от 300 000,кожата на места е много набръчкана,по добре я виж на място.От каде си?

здравей колега можеш ли да ми дадеш малко повечко инфо за  твоята кола и за какви пари си си я взел защото имам възможност да си взема и аз от Германия просто искам да знам дали там са по читави отколкото да си зема от някоя афтокъща тука ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговище.Ще ми дадеш ли само линка за който говореше ?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...