Jump to content

Ауди А8 - кое да закупя


Recommended Posts

Здравейте, до скоро имах Ауди А6, която за съжаление я откраднаха, но със жена ми пак имаме желание да си купим ауди - и се загледах в А8-ците - някой да каже впечатления, кое е най-добро, говориме в период 2004-2006. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма най-добро. Зависи какво търсиш, икономия или динамика? Бензин или дизел? Карам 3.0 tdi и си върви супер на А6, но ако търсих А8 бих предпочел нещо по-голямо лсто двигател.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Кое тва S8? С мотора на ламбо дето е консуматив ли?

Иначе всичко зависи от конкретната кола по-добрата е тази на по-малко километри с доказана сервизна история и тн.Това са си скъпи коли и често хората пестят от поддръжката им така че търси и гледай внимателно. Ако намериш гледан автомобил без значение моторизацията мисля ще си доволен аз бих гледал 4.2 и 3.0TDI това за бензина и дизела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А8 е хубав избор, но трябва да се знае че си иска немалко потдръжка! Има скъпи неща които като думнат си е пара и ако някой си мисли че с 1000-2000 лв заплата ше я подкара без грижи, дълбоко се е объркал! Колата е на годинки, но частите не са поевтинели кой знае колко....с други думи пръдня боя не става! Накрая наистина може би най разумния избор се свежда до 3.0 печка или 4.2 бенз....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...