Jump to content

A31.8T quattro - IHI VF35 или VF39


Recommended Posts

Здравейте колеги. Пускам темата понеже ми изпадна VF39 турбина а не открих информациа за кола правена с такава.

Попринцип проекта беше замислен с VF35 и мощноста която търся е около 300hp. Дюзите който ще използвам са сименс дека 630cc. помпата е бош 044, съеднинителя мисля да е комплект валео или закс с твърд маховик. Мотора мисля да не отварям за сега за това и мощността няма да надхвърля 300hp (което не пречи някой части да имат запас за напред). Та въпроса ми е има ли някой запознат с тези ддва модела турбини подходяща ли е 39-тката за мойте цели (за напред мисля да сменя и биелите с ковани), дъли ще е много лагава... Знам, че при субаро тази турбина може да направи мощност до 380hp и топлата част е по-голяма от VF35 (VF35-15 топла част, VF39-18 топла част).

Колата е с ARY мотор quattro е и е с 6 степеннта скоростна кутия

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли незнае дъли VF39 IHI е подходяща за 1.8Т...? Знам, че VF35 става добре, но за 39 не съм сигурен и затова питам. Ако има компетентни по темата нека помогнат :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Редактирано от lordcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! От проченето ми се струва, че 35-цата ще е по-добра за всекидневна кола и ще има значително бърз спул спрямо 39-тката

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...