Jump to content

Странен проблем с Б6 някакви идеи ?


///ALPINA

Recommended Posts

Здравеите колеги от скоро имам следния проблем,наи често при първо палене когато вкл фаровете ми изписва на дисплея Brake също ми светва лампата за Esp и АБС но нея по рядко много странно,след изгасяне на двигателя и повторно запалване на двигател и вкл на къси светлини няма проблем . Някои имал ли е подобен проблем ? Проверявал съм за спирачна течност всичко си е ОК 

post-88064-0-23891200-1451244220_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си слагал ксенон скоро? Или колата да е с неоригинален ксенон?

Ако е така пускаш маса на ксенона ако ти възможно директно от акумулатора. В краен случай може и от купето някъде близо до фара.

Редактирано от digunan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нов акумулатор си. Откакто стана студено, проблемните акумулатори си казват. При палене, много ти пада волтажа и за това ти изписва проблем с ABS-а. Ако закачиш на VCDS колата си, в ABS-а ще видиш записана грешка:

-------------------------------------------------------------

00668 - Supply Voltage Terminal 30
            008 - Implausible Signal - Intermittent

-------------------------------------------------------------

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си слагал ксенон скоро? Или колата да е с неоригинален ксенон?

Ако е така пускаш маса на ксенона ако ти възможно директно от акумулатора. В краен случай може и от купето някъде близо до фара.

:D Да колега , тя е с афтърмаркет ксенон и сега като ме пита дали съм слагал ксенон скоро си смених старите стартери с по силни и като се замисля проблемите ми започнаха от тогава .

Благодаря ти много колега само да ми обясниш как да пусна маса на стартера къде да му я пусна на - които е в оригиналната ми букса ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...