Jump to content

Audi Music Interface (AMI)


hepo

Recommended Posts

Привет на всички!

 

Музиката в колата е много важна за мен (сигурен съм и за всички вас)... много ме е яд че не мога да стриймвам през bluetooth но за сметка на това имам USB кабел за AMI-то.

 

Захванах се да го чопля и така реших да публикувам някой полезни констатации след чинно четене на една сурия форуми...

 

Първи опит - слагам флашка и работи ОК. Втори опит - слагам 64GB флашка и няма никой! УЖАС, а аз се надъхвам хард диск да слагам в джабката...

Оказа се че проблема е в формата на флашката... AMI не чете големи флашки ако са форматирани на NTFS, само FAT32 кльопа...

Следващия проблем е че windows не дава FAT32 като опция - трябва допълнителна програмка.

Аз ползвам AOMEI Partition Assistant - безплатна е и много добра работа върши. Избор има голям така че кой каквото предпочита...

Флашката запали и всичко беше наред :)

 

Трети опит - външен диск 160GB 2.5" SATA в USB2.0 външна кутийка. AMI-то по книжка поддържа устройства които работят до 800 mA пусков ток.

Съответно забивам го и ми вика че не може... След това пробвам пак (тъп и упорит) но този път първо закачих USB кабела на диска към AMI и после закачих самия диск.

От три дена работи без никакъв проблем! Качил съм към 30GB музика и за сега всичко си е наред.

 

Загледах това - http://a2dp4audi.com/ - COMBO DEAL - Custom Audi AMI AUX Cable w/Bluetooth 4.0 A2DP Receiver

Някой случайно да си е поръчал такова? Мнения?

 

Надявам се това цялото писане да е било полезно на някой...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...