Jump to content

Дооборудване на А4 Avant B7


vasko.brum

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

Преди два месеца си взех А4 Avant B7 S line, но за жалост има само външен S line. Много искам да си го направя и отвътре готино като сложа S Line седалки с подгряване и  три-лъчовият мулти волан. Въпросът ми е трябва ли да пускам окабеляване за тези неща или колата си ги има?

 

Иначе ето я принцесата :)

 

post-99234-0-91434500-1453532994_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре е като базов модел, волана ми не е мултифункционален 4 лъчовият, седалките ми също са базови дори не са ел. което не е болка за умиране. Виждал съм S Line седалки които не са ел. За волана предполагам, че ще трябва да се смени някой модул и да се пусне окабеляване за мултифункционален? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мултиволан се слага лесно. Има доста теми из форума.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=134894&st=0&p=1955717entry1955717

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=139624

За салона е по скъпо и трудно. Не знам какво разбираш под ел. седалки. Има с ел. лумбална функция и с комбинация с електрическо местене. Най-често се срещат първия вид. Ако вземаш салон гледай да е от Авант, че има разлика в задната седалка (има планки за захващане на щората). Кори за вратите ще трябват също. Има и със светлинен пакет, ако нямаш и там трябва окабеляване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пък твоите седалки почти 99% имат лумбар което е достатъчно да сложиш С-лайн седалки БЕЗ никакъв проблем ! 
Ако нямаш подгрев и искаш такива то се посъветвай с някой ел техник който ще ти го направи ! Има в Пазарджик колега който го препоръчвам ! 
За тази цел обаче ще ти трябват седалки климатроник и един ден време ! 
Драсни някой снимка още вътре да я видим за да преценим какво още липсва :) 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...