Jump to content

Проблем със скоростната кутия или съединителя на Ауди А4 1.9 тди 2003


jimbeam82

Recommended Posts

Когато включа на I ва скорост и пусна съединителя започва да издава странно стържене. Когато пусна до края съединителя колата притриса и чак тогава тръгва. Педала го усещам по различен начин от това което е бил до сега даже забелязах, че не се връща всеки път. Някой дали има идея от какво може да е това стържене???

Редактирано от jimbeam82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ще я отворя да видя какво се е случило вътре. Чудя се дали да сменям всичко + маховика ако не е за смяна. Какво би ме посъветвал?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакви проблеми с маховика, но ще ме е яд ако сменя другите неща затворя кутията и се окаже, че е от маховика :):):) 600 лв. за маховик чудно ми е защо е толкова евтино това желязо.... :(

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен се получи същото стъргане наскоро  но когато свалих кутията се оказа счупен притескателен диск в нитовете където се държи към чугуна.да отбележа че съединителя ми беше чисто нов(счупения).на два от нитовете.беше кн немски.сложих закс.проблема бе че демфера ми бе блокирал аз го сложих пак него раздвижих го някакси.и сега още карам вече два месеца.колата ми е б6 2002 131к 1.9 тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...