Jump to content

Audi 100 ACE проблем


slivchosavov

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Купих си една стотачка, но ми е изтръгнато казанчето за чистачките. Та проблемът ми е, че не мога да намеря кабелите на моторчето на казанчето. Ако може някой да ми снима откъде минават, че да мога да го проследя или да ми обясни малко по-подробно че не го намирам нещо. Благодаря предварително!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако нещо не можеш да ги откриеш направо си пусни един допълнителен кабел с бутон от плюса на акумулатора към помпата на казанчето а масата си я връзваш към шасито и нямаш ядове а бутончето си го монтираш някаде в купето :-) при мен съм си направил така само че при мен е за задната чистачка и се получи мн добре, успех колега

Sent from my 9002X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,аз съм с 100 авант и лостчетата са ми от седан ,при което няма как да ползвам задната чистчка. Можеш ли да ми обясниш по-подробно дали и аз мога да направя така като теб?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж с мултицет кои от трите кабела ти е масата на моторчето, после плюса на моторчето го удължаваш с кабел до акумулатора като му слагаш едно бутонче /ключ прекъсвач/ слагаш си го дет на теб ти е удобно и си го ползваш с кеф при мен е така даже и пръскалката която пак така си пускам водата когато искам, моите лостчета също са от 90-ка и затова направих тия приспособления че оригиналните бяха прецакани и сега ми е мн добре, че инак тр да купувам оригинални а кои знае колко ше са скъпи :-) успех колега и пиши ако нещо те затруднява ще помогна

Sent from my 9002X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...