Jump to content

Проблем с яркостта на таблото!


allexandrow

Recommended Posts

Колеги здравейте! Както се подразбира в заглавието на темата, имам проблем с увеличаване на яркостта на таблото (таблото е бяло с червено, малкия фис) колата е А3 8Л преди фейса, и вечер много слабо ми свети таблото!

П.С. Днес пробвах от едно друго ауди, само, че от старите табла (където свети цялото в червено) и пак не се увеличаваше.... от какво ли може да е?

Поздрави, Георги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пробвайте да увеличите яркосна от ботона до клуча за фаровите, ако не стане пробвайте да завартите ботоните на самото табло. Аз като смених таблото загубих функцията на ботона до клуча за фаровите,  регулирах яркоста от единя ботон на таблото ама не помня кои, левия или дисния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутоните на таблото не се въртят.

Проблема най-вероятно е в реостата до ключа за фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може и реостата да е повреден. Как се вартят ботоните: хващаш ботона, без да се дарпа или натиска, и вартиш налаво и надясно вседно е бутона за усилване на радиото.

Мога да направа клипче, но кам края на седмицата, че е в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този потенциометър,който е за усилване и намаляне на яркостта съм го сменял и пак прави същото от бутоните ще пробвам,но не мисля,че е от него.Но защо всичко се намаля не само таблото..климатроника другите копчета също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...