Jump to content

Съпоставка на цени на части и ремонти


Recommended Posts

Здравейте! С риск да бъде нахранен порядъчно искам да попитам каква е горе-долу разликата в разходите за поддръжка на BMW E36 316i/318i и Audi 80 B4 2.0 ABK. Без да претендирам, че разбирам, мога да предположа, че баварските машини са малко по-скъпи поне що се касае до цени на части. Няма да подхващам темата за това коя кола се троши повече, защото все пак става въпрос за употребявани автомобили, където нещата са безкрайно относителни. Считам, че тази тема не е за BMW форума, понеже ценя обективността на всички, пишещи в този форум. Благодаря предварително на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говорим за смяна, а за предстояща покупка :) . Изпаднал съм в дълбока дилема (поредна), която не мога да реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен БМВ-то ми харесва много,а и е със задно,което също харесвам много/до сега съм карал коли със задно/,НО 316-ката е слабичка кола с "доста добро горене"/получаваш само фасон/.АБК-то и то си погорява,но пък върви добре/според мен доста по-добре от 316/,та ,ако аз бях на твое място щях да си взема АБК или НГ.Преди два месеца имах подобна дилема-БМВ 320 6ц.или ауди,е взех ауди купе.Имам и 124-ка от която съм доволен,но исках нещо по-вървежно с нормална поддръжка,затова скочих на аудито. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако взема BMW, по всяка вероятност ще е 318i. 316i е резервен вариант в случай, че не намеря 318i. Така или иначе все още не съм решил дали ще купувам Audi или BMW. Ще се ръководя от състоянието и цената на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добро решение-според състоянието и цената.Не трябва да се робува на марки/според мен/.

Само пак да кажа 316i НЕ СТАВА И ЗА КРАЕН СЛУЧАЙ,сравнявано с АБК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...