Jump to content

Навигация и телефон за Американска А6 C6


Recommended Posts

Колеги здравейте,

 

На скоро закупих Ауди А6 C6 2007. Нов внос от Щатите, разбира се бензиново.

Не мога да се свържа с телeфона на колата. Бих искал да инсталирам и навигация за Европа. Не мога да влезна и в зеленото меню на MMI.

От Порше Запад ми казаха, че трябва да се поднови всичко за Европа и т.н. и т.н. Много много пари....

Бихте ли ме упътили към подходящи теми или директно към човек, който бе ми решил проблемите. Склонен съм да си заплатя за услугата.

 

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да го продадеш на eBay на някой американец и да си купиш същото от eBay от някой европеец с минимални разходи. Един от проблемите е че радиото ти работи на FM само на нечетни честоти, например 90,1 MHz, 90,3 MHz, 90.5 MHz и т.н. Това не е нещо което можеш да промениш, така че ще хващаш само половината станции в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 08/04/2016 at 17:08, CVT написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Добро хрумване!

Този вариант бих го оставил за последно. Що се касае до радиото имам доста добър списък със станции. Ще обърна внимание дали ги има всички най-популярни станции.

Тайно се надявам да има по лесен вариант с инсталацията.

 

Благодаря

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с американка и бях дововен от оригинално Синфони, докато не го смених и разбрах че то имало повече станции! :)

 

Но ако си доволен от FM статуквото и живееш в София където ефира е пълен не виждам друга причина да се сменя нещо. Всички други неща би трявбало просто да се нагласят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-якия момент е, че си "склонен да платиш" един вид да направиш услуга на някой, че ти фиксва шлепа. Има доста разлики, фарове, стопове, мми. Една част се флашват, друга трябва да се смени. Имаше един тука дебел шпек ама неговата беше половината само от Америка, а другата удавена в английските наводнения и съшита през средата в горубляне. Та той може да ти помогне със сигурност, само някой да му изнамери кординатите, че беше баннат от форума за наднормено тегло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, би ли изброил всички неща които мислиш че задължително трябва да се сменят? Ето пълния списък на всички неща които аз трябваше да сменя като вкарах моята А4 преди 3 години:

 

1. Задните мигачи от червени на жълти.

<< край на списъка >>

 

Интересно е също колегата Емил Рангелов да сподели какво точно са му казали да смени в Ауди. Защото цялата работа от Ауди ми прилича на пращане на човека за зелен хайвер.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, congo said:

С какво MMI е тази 6-чка 2G или 3G?

Коя година е?

2007 година, MMI 2G.

1 hour ago, N1995 said:

Най-якия момент е, че си "склонен да платиш" един вид да направиш услуга на някой, че ти фиксва шлепа. Има доста разлики, фарове, стопове, мми. Една част се флашват, друга трябва да се смени. Имаше един тука дебел шпек ама неговата беше половината само от Америка, а другата удавена в английските наводнения и съшита през средата в горубляне. Та той може да ти помогне със сигурност, само някой да му изнамери кординатите, че беше баннат от форума за наднормено тегло.

Прави ми впечатление, че доста членове в форума искат някакси да им се случат безплатно нещата. Затова конкретизирах, че съм склонен да си платя та дори и за съвет.

27 minutes ago, CVT said:

Колега, би ли изброил всички неща които мислиш че задължително трябва да се сменят? Ето пълния списък на всички неща които аз трябваше да сменя като вкарах моята А4 преди 3 години:

 

1. Задните мигачи от червени на жълти.

<< край на списъка >>

 

Интересно е също колегата Емил Рангелов да сподели какво точно са му казали да смени в Ауди. Защото цялата работа от Ауди ми прилича на пращане на човека за зелен хайвер.

Всъщност от Ауди единственото което правят е да подменят с ново. В конкретният случай това няма как да стане затова даже не ги и изслушах. Вероятнно нова MMI струва колкото половината кола в момента.

Единственото което бих искал в момента е телефон и навигация. По възможност да се влиза и в зеленото меню. Но то едното е пряко свързано с другото предполагам. 

Тайничко се надявам всичко да се касае до една преинсталация. Това не е ли е просто един софтуеър? Пълно е с хакери :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж потребителя kpematop да ти флашне mmi-a, таблото ако и е в мили трябва да се смени, стоповете мигачите са червени, фаровете са същите само там има едно щракало на блендата дето се цъка на десния да свети и нагоре. Радиото се сменя, навигацията се флашва. Блутута ще тръгне като ъпдейтнеш мми-а на европейски ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да си купи за сто лева едно радио и старото да го продаде за 200 на някой американец и да заведе жената на вечеря с разликата?

 

http://allegro.pl/wzmacniacz-tuner-radia-audi-a6-c6-4f0035541-i6111945966.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте Колеги :)

 

И аз взех Американка и КАТ се заяде за това - Задните мигачи от червени на жълти. Можете ли да ме посъветвате какво да направя?

 

On 4/9/2016 at 10:42 AM, CVT said:

Колега, би ли изброил всички неща които мислиш че задължително трябва да се сменят? Ето пълния списък на всички неща които аз трябваше да сменя като вкарах моята А4 преди 3 години:

 

1. Задните мигачи от червени на жълти.

<< край на списъка >>

 

Интересно е също колегата Емил Рангелов да сподели какво точно са му казали да смени в Ауди. Защото цялата работа от Ауди ми прилича на пращане на човека за зелен хайвер.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...