Jump to content

Проблем с оборотите и загуба на мощност


ivanovtx

Recommended Posts

Колеги колата е ауди 80 2.0 90коня. От време на време на газ изведнъж губи мощност сякаш работи на по малко цилиндри изфорсирвам и се оправаше, а сега започна да не може и да се изфорсира и след като обърна на бензин държи 3к оборота и не ги сваля докато не обърна на газ. e8762ed779047d8d394460df519756577f9a836541a7cdd9333481386b582290_full.mp4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега смени първо температурният датчик. Аз имах същата дилема дори имам и тема пусната за оборотите, но никой не се отзова след смяна на темп.датчик колата се оправи ако ще взимаш евтин от еврото ти е 21 лева и кара 3 години, но ако ще взимаш оригинален на БОШ е към 52 лева и забравяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и тампона под моното дали не се е скъсал че и от него става така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги от скоро имам и аз проблем с оборотите и губи мощност.В движение на моменти губи мощности, забива муцуната и спира,дори не може да се изфорсира, изключвам от скорост и тогава успява се изфорсира. Повече го прави на газ, но и на бензин ми се случва.Като я покарам по дълго и започва по рядко да ми го прави този номер. Къде да търся проблема? Мерси! Мотора е 2.0  90 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...