Jump to content

Мнения за конкретна A6C5


Recommended Posts

Поради възможна издънка с пазаренето на колата от другата тема, която писах, а и с оглед на моите габарити да питам и за друга кола - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11469651334190925&slink=evn201

За километрите - ясно какво ще е дереджето, ще стане ясно като я закачим на компа. Няма газ - по-добре аз да монтирам. Кутията - казахте, че е типтроник, защото е quattro.

Освен да видя сервиз на VW във В. Търново и да се пробвам.

А6 след 2005-та ми харесват, но поддръжката няма да ми е по джоба. Затова не питам за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Препоръчвам ти да не ходиш във VW Велико Търново. Там има всичко друго не и компетентни механици.

Дано не звучи като реклама, но има далеч по- читави сервизи. Пускам ти координати на един от тях, където обслужваме 5 фирмени VW Passat -a. Казва се ТОП сервиз, шефа е Тошко има доста механици и си разбират от работата. Успех. 

Ето координатите на сервиза: 43.071815, 25.622901

Линк към Гугъл мапс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, azkompira написа:

Казва се ТОП сервиз, шефа е Тошко има доста механици и си разбират от работата. Успех. 

 

 

Абсолютно !  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Само да запитам за това ли става въпрос - http://avtochastite.bg/listing-топ-сервиз-5694.html ? Като го гледам някъде около Примекс-а е.

Че на колегата azkompira линка излиза някъде около Евро 07?

 

Едит: след бензиностанция Еко на ул Магистрална посока София първата вляво, после пак наляво.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, royce написа:

 

 

Едит: след бензиностанция Еко на ул Магистрална посока София първата вляво, после пак наляво.

Точно там ! Имат много работа, можеш да си вкараш колата само след предварителна уговорка. Успех :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антифриза ми се струва, че не е подходящия за този автомобил. На повечето от снимките нищо не се вижда. Ако ти е по път ходи я виж ама иначе... :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...