Jump to content

Проблем DPF филтър b7 2.0 TDI Q 2006


bamze07

Recommended Posts

Колеги помагайте

вече за пореден път ми светва на ФИС-а  филтър ,че иска регенерация?!?!?

преди 10 дни го регенерирах така да се каже , и директно газ за морето !!! Сега отново ми светна и съм в паника 

всяка седмица ли трябва да го ръчкам извън градско?? Ми нали го продухах сега вече 600-700 км има на яко ръчка 180-200 км/ч колата си върви и всичко и е ок но това ме притеснява вече с този ДПФ филтър трябваше да съм го продухал всепак го карах доста дълго време на висока скорост и обороти 

моля дайте мнение 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова го махнах... И сега си карам вече по спокойно... И на мен ми беше писнало... Сега единствено малко припушва при подаване на повечко газ  :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря колега

и аз ще го премахна 

проблема ми е , че все още съм на почивка?!? Име притесни отново този филтър , но за сега се регенерира и изгасна ( покарах го малко в обороти ;) ) 

къде ти го махнаха , колко време отне цялата работа и колко €€€ ти взеха ?? 

Препоръчай ми човек или сервиз на който може да му се има доверие

благодаря предварително 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерното премахване го правих при един човек, но вече нямам негови кординати за съжаление... а "хардуерното" във всеки сервиз могат да ти го махнат... поразгледай из нета... вече доста хора могат да се справят с този проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята 2.0 тди куатро го махнах и сега ми е Ок ! Няма драми и върви като луда !

Около 600лв е махането със чип и дино - ДЕЙСТВАЙ [emoji23][emoji851]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/20/2016 at 23:59, mishleto написа:

Цитиране на предходно мнение! 

  

 

Като го махна  после с MOT-то как е работата? Проблем имал ли си?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20 август 2016 at 23:59, mishleto написа:

 

На моята 2.0 тди куатро го махнах и сега ми е Ок ! Няма драми и върви като луда !

Около 600лв е махането със чип и дино - ДЕЙСТВАЙ emoji23.pngemoji851.png

 

Колега много ти благодаря

дай контакт на човека или сервиза ако е в София да го посетя и да вида какво можем да направим 

Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махах го в Маднес и макар че не направиха каквото искам и имах забележки засега съм Ок вече 2 години ! Дано да нямам проблеми и за напред макар че колата се кара всекидневно от приятелката ми и не се кара бързо. Не ми допадна че наливат чип просто някакъв си а аз исках съвсем малко след махането на Дпф-а да я засилят :)  резултата беше 900 лири за маховик и съединител :) от което се притеснявах. Не ги препоръчвам но пак казвам нямам проблеми за сега - просто не направиха това за което помолих! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...