Jump to content

Ксенон на ауди А4 Б6


daniel.petrovaliev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От скоро съм собственик на ауди А4 Б6 и съм много недоволен от късите светлини на колата. Огледах рефлекторите и самите фарове и мисля, че са в добро състояние. Четох на различни места по въпроса и някои колеги пишат, че може да са захабени лупите, но за тях не знам в какво състояние са.

Имам 2 варианта или да си купя скъпи крушки(избрал съм си Philips около 70лв) или да си взема ксенон и се чудя какво да избера?

Вие какво бихте ми препоръчали?

Ако е ксенон, какъв да е защото не съм си имал работа с ксенон до сега ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с ксенон ще усетиш разлика в късите светлини!Но не слагай такъв от 30лв .Има добри на цена около 90-100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми какъв ксенон да сложа? Бих дал и повече пари, но да е качествен. Има ли някакъв сервиз в София където се занимават само с ксенони ?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм пред тази дилема,за ксенона разбрах че ще набива грешка и трябва да се преправя(залагалки). Така че се спрях на крушки Philips colorvision или visionplus,като смятам че вторите са по добри,но нека да изкаже мнение някой който вече е пробвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как разбра че рефлекторите са ок ? Според мен първо започни с отваряне на фарките да ги провериш и да си 100% сигурен че са добре !  Ако пък знаеш че са ок защото си ги проверил и със 35в  ксенон ще светят добре ! Не купувай от 35лв както каза колегата вече има избор - дръж на това да има гаранция поне на баластите ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с ксенон няма да ти светят по добре фаровете. Казвам го от личен опит. Преди 3 години си сложих ксенон (беше около 200лв.) и промяната беше много малка. Проблема е в това, че рефлектора на лупите от вътре е нагорял и за това не светят. Решението - рециклиране на фаровете. На А3-ката ми съм с рециклирани фарове Хелла с лупи пак от колега от форума, като на нея ксенона ми е 35 вата и няма място за сравнение между двете коли.

Рециклирай фаровете или вземи такива, които вече са рециклирани и тогава слагай ксенон или други крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде рециклират фарове и колко струва ?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах с един друг колега да работя а не с Герака и съм по-доволен ! Нямам омацани фарове и май работи по-евтино ! Пак е колега от форума и пак от София !

Нямам вече влага във фаровете и черна боя по белите части

IMG_8736.thumb.JPG.21acbe41d93ff319034de

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...