Jump to content

Странен симптом, рейка или нещо друго ?


fstanev9

Recommended Posts

Здравейте, преди около 6 месеца си купих Б6 авант,  1.9,  2004г, и като го оглеждаха обстойно в сервиза ми каза майстора (Майстора: имаш луфт в рейката... Виж... и както колата е на подемника вдигната удари гумата с юмрук и се чу един странен звук като вибрация или луфт не мога да го определя все едно имаше някъде хлабина).

- Другото е при загасен двигател, когато започна да въртя волана в 2-те посоки бързо се усеща все едно има свободен ход и леко почукване.

- Друг симптом когато карам и правя остър завой на ляво или надясно се чува едно като щракане на ламарина (не е каре, карето знам как чатка, това е съвсем друг звук)

- Още нещо което ми направи впечатление е че примерно като правя завой рязко с по висока скорост все едно нещо удря отпред или се измества (трудно е да го обясня)

- Нямам течове, нямам загуба на масло, маслото и казанчето съм сменил с чисто нови оригинални,няма виене при завой.

като карам се усеща все едно има нещо разбито по предницата, но няколко пъти я гледаха всичко е здраво и стегнато.

 

Някой да каже какво може да е това и как може да се оправи.

 

Четох някой теми но искам консултация преди да започна да правя както и да е било

 

Редактирано от fstanev9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...