Jump to content

Проблем с ускорението


Hyperion

Recommended Posts

Колеги, когато ускорявам плавно и на 4500-5000об натисна до долу газта колата тръгва (да не казвам голяма дума, ама...) двойно по-бързо отколкото когато набия газта от старта. Казаха ми, че най-вероятно е от дебитомера, не може да измисли толкова бързо каква му е функцията явно... Но пък като го разкача и колата гасне, не може да запали дори след това, съответно би трябвало да функционира нормално. Колата има газова, но и на газ и на бензин разлика няма в ситуацията. С нови свещи е, чистен дросел и стъпков мотор. Също така се случва да мени обороти от 800 до почти изгасване, пак 800 и обратно за 3-4 секунди и после нормализира. Сутрин пали трудно, а като я оставя за повече от 4-5мин загряла и после пак има повече въртене да запали от обикновено. Имам едно Браво ХГТ и то правеше състия проблем, там се оказа от температурен датчик, дали има вероятност и тук да е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Каква е колата модел двигател и година. Така никой няма да ти отговори като незнае модел и двигател на въпросната кола

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Ако не е свършилн дебитомера може да смуче излишен въздух от някъде. Огледай хубаво за пробойни!

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

здравейте колеги може да нее тук темата но някой може ли да помогне ако има диагностика ваг ком да направим на моята а4-ка има много грешки от софия съм 0876319061 ще почерпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...