Jump to content

Проблем с ауди а4 авант 2004 комби


unnameddd

Recommended Posts

Здравейте обръщам се с надеждата някой да е имал въпросният проблем или да ме ориентирате какво да правя.КОлата ми е ауди а4 б6 комби 1.9тди 131 коня.Проблема е следният когато нивото на горивото ми падне..с колата се случват следните неща гасне в движение и трудно пали.Проверена е горивната помпа в резервоара и напрежението до нея релета предпазители и т.н.Ориентират ме към тандем помпа. Искам мнение според мойте бегли познания от тандем помпа няма да пали дори като е с пълен резервоар.Като колата е с над 20 литра гориво в нея няма проблем работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега преди време и аз имах същия проблем.Има поплаваци в самия резервоар, където дават индикации на самия компютър докъде е нивото на горивото . При мен бяха счупени и си плуваха вътре и се случваше точно това, което и при теб. Дано да съм ти бил полезен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм проблеми с тандем помпата,но симптомите не бяха такива. Претрисане на празни обороти и разни такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако отстраня проблема тези дни щото чакам някой от читавите майстори в града да се поосвободи и ще пиша поне да помогна на някой друг ако закъса

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Колата на практика има два резервоара. Основен и преливник. На почти празен резервоар, отвори капака под задната седалка, извади помпата и прегледай дяли няма утайка или мръсотия и не може да прехвърля от преливника в основния. В повечето случаи е това или някоя от тръбите, която прехвърля горивото от единия в другия. Надявам се това да е проблема и с малко сръчни ръце даже не трябват и майстори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега и моята кола е AVF quattro гледахме помпата в резервоара и реле по реле дали стига ток го помпата и просто вече нямам идеи какво да правя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...