Jump to content

въпрос относно 2,4 quatro


didkoboy

Recommended Posts

Здравейте колеги от VAG  групата

Преди време си казах  от северна България съм ще си купя 4*4  за зимата  и като типичния бай ГанЮ  съ фърлих у дълбокото а именно  аз хем съм студент  хем 2 коли под блока ... да не се откланяме 

Отидох в Германия  харесах комби Б5     2,4  да не е 2,8 щото много горели   щар по щар  и  газ към Бг     /да уточня  не  искам  да си мислите че плюя  марката    АЗ СЪМ СИ  НАЙ ОБИКНОВЕН ХЕЙТЪР   но го правя защото искам   да постигна ефекта на  на ГРАДИВНАТА КРИТИКА   И след като  си даваме всичките парички за  1 каручка   била тя и 16 годишна тя да ни служи ей тъй бе  ако може да се чупи   1 годишно само /

 

първите ми впечатления

1 колата   е тиха , 2 в чужбина разхода беше друг    

 

вторите впечатления  дойдоха  когато  излезе от бокса .... потеже смело казах  ОБСЛУЖЕТЕ МИ ВСИЧКО 

 

и като се почна  земиииииии  то  предна ходова част , задна ходова, горна  помпа на съединител,съединител, водна помпа,  ремъци,  кабели, свещи , горни гарнитури, масла    туй  1500    отлетеха   че и остана да дам още....  малко ми дойде в повече 

 

 ТРЕТИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ

 1    ОТ КАДЯ НА КАДЯЯЯ  БАА    ши гори  таз кола  бензин 16,2 градско .....12,12  извънградско    /пълня догоре  макар и после да  остана с 12 лв в джоба/ и така 10 000 км вече     не съм доволен 

 

2   съединителя    мирише    само на градско  и то не като го мъча нещо да тръгвам с 3/4 хил оборота    да верно   има си 20 санта сняг на пътя   но на 1200 оборота го пускам и след това не би трябвало се мъчи  ама  ей ма на   ако  карам тръгни спри  и пак тръгни  5/6 км си мерише  и тва е    ,,,и да се качи някой   ми казва "бе май тука нещо намирисва "    извън градско 160  180 ,,,не    явно се обдухва /или все пак щото не  го  натискам и  100 км карам само на 5та/

 ТУК ИСКАМ  ДА ПОПИТАМ  НЯКОЙ ДРУГ С  ТАКАВА  /2,4 QUATRO  Avant/  ТАКА ЛИ Е  ?

 

3      най мразим да мразим  ма нещо дребно  ей тъй          тъкмо я хвалих  на всичките ми приятели  че е  тиха  и задните прозорци взеха на се смъкват     само 2 /3 мм   ама  ей тъй  колкото да влезе  шум   .... викам си  сигурно  е така измислено за да  излиза влагата ма не бе ...пуста и влага не излиза   

4       няма място за левия ми крак   карам си от време на време лятната кола  и  осезаемо  за шоферчето е по тясно отпред ....  за отзад не знам  за сега 

5       не мога да си намеря патерица  на 5*112 15 цола   ако някой има ,,,, да звънне 0886411099

6     огледалата са ел  но не се подгряват  като се пусне реотана  на задното стъкло 

7   лятната  кола  явно е по оптекаема / и тя е 1998г/  не си цапа  задната врата .... па то   у българия    КАЛ  ДА ВИДИШ   как  у европата  няма   не знам  

8   при градско каране газовете  от другите  коли ми  миришат 

9  гори масълце   а и след ремонтите  пак е омазан отдоло двигателя / обяснението на масторчето беше  "то хубаво  ние сменихме  горните гарнитури ама може да са долните  също проблемни "/

10 климатроника  постоянно иска той  да ми дава тон  в  живота   и  трябва аз да то намалявам   като му  дойде  топлото  или студеното  до вътрешната пита 

11 няма много място за джунджурии   ... голяма е жабката ама  то :  шапка , шал , ръкавици, телефон , чанта диагоналка , можеше да е  

 20 санта по широка колата   и да има място  между седалките  за личните ми  боклуци

 

 

,,,,,,    има и  2/3 добри впечетления  но тях наяма да ги казвам  защото   явно другите 3/4  коли които карам и са сравними  явно на тях това им е слабо място  а нали се стараем  да извлечем от живота само доброто   

 

надявам се  че след този пост правителството няма да падне  и  ще  имам позитивен  фииидбак  с решения на някои от проблемите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени маСтора и ще изчезнат почти всички проблеми. Този проблем със съединителя е ясен, толкова си може майстора... 16.2 градско ми се чини бая, но пак зависи как караш. Ако я зориш много в града и я караш на кратки разстояния, нищо чудно. Задните прозорци не трябва да се отварят, предполагам водачите са тръгнали към вечните ловни полета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, didkoboy написа:

6     огледалата са ел  но не се подгряват  като се пусне реотана  на задното стъкло

Пускат се сами когато температурата падне (мисля под 5 градуса).

 

Преди 12 часа, didkoboy написа:

8   при градско каране газовете  от другите  коли ми  миришат 

Пробвай при активирана рециркулация на въздуха. Ако и тогава не стане провери клапата която затваря системата (т.е. върти само въздуха в купето).

Преди 12 часа, didkoboy написа:

10 климатроника  постоянно иска той  да ми дава тон  в  живота   и  трябва аз да то намалявам   като му  дойде  топлото  или студеното  до вътрешната пита

Това не го разбрах?!

Преди 12 часа, didkoboy написа:

можеше да е 20 санта по широка колата   и да има място  между седалките  за личните ми  боклуци

В този клас - толкова. В А8 има повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...