Jump to content

Снимки на старите ауди 100 c3


Iliyn

Recommended Posts

Здравейте .От една година с баща ми реставрираме колата му (ауди 100 c3 1987 година), която той си е купил обърната преди 20 години.Тогава я е оправил, боядисал и е изглеждала уникално. От тогава колата се кара всеки божи ден, но за жалост 2012 година той катастрофира с нея доста сериозно.На него слава богу му нямаше нищо ,но колата  беше доста огъната.Той я остави на село и 4 години стоя на пътя и си чакаше реда. 2016 година лятото най-накрая успяхме да я качим на платформа и да я закараме на друго място, където има повече условия за работа.От тогава когато имаме време се занимаваме с нея, но понеже колата се нуждае от много части, и са доста редки вече се наложи да купим кола донор. Дълго време преди да започнем реставрацията аз търсех постоянно подходяща кола, но не намирах ,защото имах много изисквания.Както и да е скоро купихме втора кола и продължаваме с работата.

 

Виждам, че преди години е имало тема, в която хората с коли от този вече рядък модел да могат да качват снимки на автомобилите си.Ще се радвам пак да виждам такива снимки в тази тема дори и от хора , които преди са качвали.

 

 

Това са снимки на колата в началото и други в процеса на разглобяването.Имам още много ,така че ако някой има желание мога да кача още.

audi 100 (4).jpg

20160709_180318.jpg

20160709_180301.jpg

20160709_180251.jpg

20160709_134334.jpg

20160507_152303.jpg

20160806_162417.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки отвътре.Много е зле заради дългото стоене на слънце ,но съм намерил табло, лайсни,пластмаси и кожени седалки.http://iliyn.snimka.bg/automobiles/.943897

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...