Jump to content

Audi a4 b5 1.8t quattro


Фарук

Recommended Posts

Здравейте имам един проблем ако може някой да даде идея от какво е ще съм много благодарен имам ауди а4 б5 1.8т куаттро проблемат е забива муцуна между 2500-3500 оборота и най вече го прави изванграда забиването се получава при рязко подаване на газта при плавно ускоряване го няма тоя проблем и когато дам по рязко газта като забие колата трябва да отпусна газта и пак да подам газ и се оправя и също от скоро на втора и трета предавка  турбото понякога не включва пак така трябва да отнема газта и да подам че да се оправи на диагностика ми изписва все една и съща грешка високо налягане на турбото моля ако някой знае от какво може да е да пише благодаря предварително колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади буксата на клапан N75 и ако спре да го прави, вероятно е от него,ако обаче пак забива ,прегледай маркучето от N75 до актуатора на турбото  да не е спукано или извадено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ще пробвам има ли вероятност от чипа да е щото има сложен чип или пък от блоу офа

Добре тая букса ако я изкарам няма ли да е проблем няма ли да дава грешка колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С чипа трябваше да почнеш,естествено че шанса да е от него е огромен,освен ако ти прави проблема от скоро ,тогава огледай където те посъветвах

Няма проблем да караш извадена букса,грешка ще запише ,но след като я включиш буксата отново, няма да се отрази на работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...