Jump to content

Монтиране на седалки с подгрев audi a3


Ivelinch0

Recommended Posts

здравейте колеги, наскоро се сдобих с нов салон от audi с3 черно рекаро, което има ел. седалки и подгрев ! а моята кола до момента беше с обикновен салон който нямаше нито едно от 2те екстри! захванах се и Ел. регулирането на седалките го подвързах .. след като пуснах жици до бушонерата с предпазител всичко както трябва и вече мога да ги регулирам! Но остана подгрева да подкарам а лошото е че не съм запознат как става, единственото нещо което знам и намерих е нов климатроник с кочетата за седалките за регулиране на подгрева, и че от седалката зелената букса е за подгрева и от нея излизат 4 кабела ... и до таммм .... някой който е правил тая процедура може ли да одари едно рамо как да подвържа тая екстра! ще съм много благодарен ако някой помогне ! ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не е запознат, и неможе да помогне ?  днес установих че 4те кабели който излизат от зелената букса, черен с бяла нишка, черен с жълта нишка, и 2 кафяви които единия е малко по дебел от другия. отиват до климатроника ... тоест 2та кафяви отиват на МАСА а др 2 който са черен с бяла нишка и черен с жълта нишка отиват до климатроника... обаче остава въпроса от къде се захранват ? от самия климатроник ли. ъп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да започнеш окабеляването на подгрева трябва да си вземеш климатроник с две копчета отстрани за подгрев,желателно е да го вземеш с буксите които излизат от тези ключета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...