Jump to content

Проблем с чистачка AUDI A2


mimetobl

Recommended Posts

Здравейте,

Не съм много сигурна, че темата ми е точно за тук, но днес се регистрирах и не съм на 100% запозната с правилата на сайта..., за което се извинявам предварително!

 

От известно време имам проблем с чистачката на колата  - карам А2 - 2001 година.

По време на работа се откача и се обръща и напоследък в дъждовно време изобщо не мога да карам.

 

Смених чистачката с нова - оригинална, но проблема си остана.Това ме навежда на мисълта, че проблема е в самото рамо. Сякаш не закача добре и стабилно чистачката.

 

Някой може ли да ми помогне със съвет или диагностика на проблема? И евентуално да ми съдейства при закупуване на нова част(рамо) при необходимост....

 

Качвам и реална снимка от днес - надявам се да добиете представа какъв е проблема и каква част е необходима. 

 

Благодаря предварително!

19665504_10208980115355705_4126248751502049122_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ти са продали правилната чистачка за модела?

Така като гледам си със старото рамо може ли да снимаш чистачката в поставено положение да погледнем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В комплекта би трябвало да има различни приставки за чистачката, както каза kenwood , може да не е използвана точната за модела...

Струва ми се много къса, или е защото се е обърнала? Ако може дай и марка и модел на чистачката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...