Jump to content

Сензори на дръжки към безключово палене


swissmade

Recommended Posts

Привет, колеги, 

От известно време имам следният проблем. Става дума за безключовото палене на Q7 2008 4L и по точно за сензорите на вратите. 

Дава ми грешка в някой от тях и исках да ги заменя, за да може да се отключва и заключва колата, а и да използвам съответната екстра. 

Оказва се, че за този модел и тази година не се предлагали отделно сензори, а цели дръжки, което лично за мен е малко абсурдно.

Това значи при всеки изгърмял датчик да сменям и боядисвам цяла дръжка. За по-новите модели Q7 се предлагат само сензори, което доста 

улеснява подмяната, а и е на много по-прилична цена. На мен ми излиза по 400 лева на брой дръжка/сензор, което, както се сещате е доста :) 

Ако някой има идея и/или се е сблъсквал с подобен казус, моля да сподели опит дали има вариант и как да се сменят само въпросните датчици

в дръжките. 

Мерси ви :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип има вариант за ремонт, защото се предлага от един московчанин. У нас не знам някой да се е захванал. Иначе китайците ги предлагат по 40$ бройката. Не знам обаче колко са държеливи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Благодаря за отговора.

Можеш ли да ми пратиш линкове? Аз така и не намерих нито китайска реплика за моят модел, нито да прочета за някой, който да ги е оправил по някакъв начин. 

Предварително благодаря.

Поздрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря,

Този продавач не ми се беше показал докато не написах номера на бравата с точното разстояние между цифрите.   

Сега ще го преслушам.

Поздрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз и тези гледах, но не могат да ми кажат категорично дали стават за моята или не. 

Всеки ми дава различна информация. 

Затова реших да пиша тук, ако някой се е сблъсквал да даде малко акъл :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...