Jump to content

Проблем със CD на Audi concert


deanov

Recommended Posts

Колеги,някой имал ли е следния проблем с Audi concert: При натискане на бутона за изваждане на диска се чува механичен шум,но не го извежда и изписва грешка.Ако го извадя ръчно и подам друг диск,не го поема...Ако все пак го вкарам вътре,зарежда и свири....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно имаш някакъв проблем с механиката. Обаче какъв товно е проблема можем само да гадаем :stupid:. Интересно ми е, как точно го изваждаш "ръчно"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, katsi86 написа:

Явно имаш някакъв проблем с механиката. Обаче какъв товно е проблема можем само да гадаем :stupid:. Интересно ми е, как точно го изваждаш "ръчно"?

Светнах точно срещу процепа и видях,че диска се вижда.Леко поставих тънко ножче под него,а отгоре го притиснах внимателно с друг диск,след което го издърпах към мен.Става много леко.

Дали е случайно не знам,но проблемът се получи точно в момент,в който жена ми поставяше диск,а аз точно тогава стартирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
On 7/16/2017 at 0:15 PM, deanov said:

Колеги,някой имал ли е следния проблем с Audi concert: При натискане на бутона за изваждане на диска се чува механичен шум,но не го извежда и изписва грешка.Ако го извадя ръчно и подам друг диск,не го поема...Ако все пак го вкарам вътре,зарежда и свири....

Имам същия проблем евентуално, ако си намерил отговор или решение на проблема може ли да споделиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...