Jump to content

Recommended Posts

Здравейте. Продавам Volkswagen Golf Mk 5, 1. 9 тди, 2004 година. Автомобилът е в много добро състояние, аз съм втори собственик в България. Колата е поддържана с качествени части и консумативи и всичко е сменяно навреме. Колата  обслужена от до ! Преди по-малко от 3000 км са сменени комплект ангренажен ремък + ролки, водна помпа, термостад. Преди по-малко от 300 км са сменени масло (Castrol 5w40 пълна синтетика) + маслен, въздушен и горивен филтър. Колата е със сменени дискове и накладки, а при смяната на ремъка са сменени и задни биалетки. Колата има много хубави екстри като сензори за светлина и дъжд, които са много полезни, също така и фабрична навигация, която работи перфектно. Боята на колата е хубава и запазена. Озвучаването също е много добро. Салона е много запазен, няма скъсано, а волана не е претапициран или мазан. Двигателя е много здрав и икономичен, няма проблем с дюзи и е каран винаги с хубаво гориво, също така никога не са и правени някакви модификации като чип и т. н. Към колата вървят и летни и зимни гуми, които са на по един сезон и са перфектни ! Летните гуми са с летите джанти от снимките. Колата е с платена гражданска, каско, годишен данък, технически преглед до май 2018 и годишна винетка. Цената му е 7000 лв. При интерес ми пишете на ЛС. Склонен съм и на бартер за Ауди А4 Б6 131 коня. Благодаря за вниманието.

IMG_0109.JPG

IMG_0111.JPG

IMG_0113.JPG

IMG_0115.JPG

IMG_0117.JPG

IMG_0119.JPG

IMG_0121.JPG

IMG_0125.JPG

Редактирано от Ангеловв
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...