Jump to content

Въпрос за индикации по таблото


radich

Recommended Posts

Здравейте,колата ми е а4 1,9 тди 130 та когато я гася на дисплея се появяват първо символ жълт фар със стрелки нагоре и надолу с удивителна вътре ,после колата със светеща в червено бензинова колонка до задния десен калник и накрая в червено знакът за стоп кръгче с два полумесеца отстрани и пише спирачки ако може да ми кажете какво трябва да значат тези символи ще съм много благодарен,направих и един лог с грешки дет са се набили дали е от тях ,прикачвам го и него

Log-WAUZZZ8E74A153294-241900km.txt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покажи ги със снимки  за първото се сещам за регулиране на фаровете ако имаш пръскалки на фаровете погледни си кантарите те са на предно ляво и задно ляво колело за  другите не се сещам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да ги снимам и да ги покажа .Проблемът е  че се показват за кратко след гасене на двигателя една след друга и не знам дали ще успея да ги хвана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

00526-грешка за стопове някой не светка при мене на А6 най вече лоша маса на третия стоп

01312-тази май е за фарките ти моторчето е запецнало или нивоматите нещо

01316-а тази е за ABS,или заминала електроника или нещо по жичките 

Тези са според мен най важните ти грешки 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни си предните накладки,при определено износване светва тази икона на таблото.Имат датчик-при мен беше така и след смяната се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...