Jump to content

A8 4.2TDI mod 2007,Exclusive, ACC,TV,B&O, печка


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

не съм се вясвал отдавна тук, че все не остава време. Надявам се да се промени този факт за в бъдеще :)

Решил съм да си продавам колата. Не съм я пускал в мобиле.бг, поради причината по горе, надявам се да успея тия дни. Но колата така или иначе се намира в Германия, във Фрайбург, близо до Базел, Швейцария. Който иска да я види може да си направи страхотна екскурзия до тук с Wizzair имат полети по 30 евро до Базел, идвате и ако ви хареса колата се прибирате с нея, ако не си правите няколко дена програма и да се приберете пак от Базел. 

Прилагам линк към немската обява, най ниската цена ми е 10 000 EUR, пиша я за да се знае, тъй като не съм по пазарлъците. Намалена е малко спрямо обявата, защото след отпуската излязоха няколко козметични проблема (драскотина по бронята отпред и лайсна на задна дясна врата. При интерес моля съобщения на ЛС 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/auto-inserat/audi-a8-audi-a8-4-2-tdi-q-exclusive-acc-tv-b-o-standhzg-freiburg/246487216.html?lang=de 

 

Често съм си идвал с нея до България и съм я обслужвал в Порше БГ, някои колеги са я виждали. 

 

 

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...