Jump to content

Проблем с навигацията


xerion

Recommended Posts

Здравейте, от вчера се появи проблем с мултимедията - дисплея не работеше (изгасна), всичко останало си е наред и е изправно. На другия ден отивайки на работа дисплея работеше за извсетно време и пак угасна. Какъв може да бъде проблема - окис на буксата, лентовия кабел, или направо си е на път да умре тотално? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По чуждите форуми пише,че с времето леко събира нагар в началото на пистите и дисплея започва да прекъсва както образа,така и механиката.

Имаше снимки в един два чуждестранни форума на това как подваждат лентовия кабел и го подрязват с остра ножица на 0.5-1.00 милиметър където е нагорялото и го слагат на ново и работи после дълго време.

Други пък купуват директно нов лентов кабел,макар,че цената си е прилична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор! Предпочитам и аз да купя нов лентов кабел ако това е причината. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз попаднах на един човек от Хасково оправя навигации http://fix-electronics.com/105610771084108610851090-105310721074108010751072109410801080.html

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой да е имал такъв проблем  - дисплея на RNS-E свети много слабо,почти не се вижда през деня.Стана изведнъж.Вечер се вижда горе -долу???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем като при мен! Лентов кабел на 100%! Oтиваш при някой, който разбира от car аудио техника и го сменят, но само с китайски за съжаление, оригинален много трудно се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...