Jump to content

Спирачки от Д3 на Д2


Hustler1194

Recommended Posts

Здравейте. разрових се из нета но не открих конкретно дали предни и задни дискове с апарати от д3 стават на д2. 
Има ли някой да знае нещо по въпроса и дали става PLUG AND PLAY или трябва да се префасонират части.
           Благодаря :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди, след фейслифта ли ти е колата?

Аз сложих шенкели с главини от 3.3 фейс на кола преди фейса. Спирането се подобри брутално. Сменя се и долния носач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам напредвид за предни 385мм и задни  335мм от  D3... 

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/318664-D3-S8-385mm-brakes-installed-on-my-D2-SWB-A8
Според този линк на тази тема пича обеснява че стават plug and play на d2 a8 шенкели.... но темата е стара и снимките ги няма. Затова питам дали някой си има на представа дали задни 335 и преди 385 са найстина plug and play на S8 D2 2000 година??

На 20.12.2017 г. at 14:19, Ivo_Dinkov написа:

Преди, след фейслифта ли ти е колата?

Аз сложих шенкели с главини от 3.3 фейс на кола преди фейса. Спирането се подобри брутално. Сменя се и долния носач.

Фейслифт 2000 година S8

Редактирано от Hustler1194
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните стават, задните НЕ! Говоря от личен опит, защото благодарение на колегата tvard моята s8 d2 вече е с ъпгрейдната спирачна система, като предните дискове и апарати са от A8 D3 W12, а задните от RS4. Задните от D3 не стават защото то е с ел. ръчна за разлика от нашите които са със жило.

Редактирано от linkpol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Колеги,а след ъпгрейда на предните спирачки от D3,какъв минимален  размер джанта влиза?И как седи въпроса с буксата за накладките,пасва ли спрямо тази на D2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...