Jump to content

Бензинова помпа


yuriy1979

Recommended Posts

Здравейте всички, може ли някой да ми каже колко трябва да бъде нормалното налягане на ниската горивна помпа на 3.2FSI двигател. Моята помпа, когато е на контакт ми показва 5 бара и при 3000 об / мин 4,8 бара и сега не знам  тази помпа работи ли добре или трябва да се смени.От време н време колата гасне все едно не и достига гориво после се оправя и от грешките които ми дава трябва да тествам помпата но сега незнам колко е нормалното налягане
Благодаря ви много за помощта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо реши,че е помпата за ниско налягане за тестване? Горивния филтър как е? В него трябвало да има някакъв регулатор на налягането(поне така ми казаха в сервиз) Освен всичко,което съм чувал като слухове , има твърдения,че помпата за високо налягане трябвало да се обслужва на 30к км...

Следя с интерес,понеже тепърва трябва да решавам сходен проблем ама ще събудя стара тема за това

Sent from my K6000 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивния филтър го смених а помпата я тествах в следствие на грешки и на едната грешка ми пише да се измери помпата в резервоара дали дава нужното налягане,и измерих но немога да намеря никъде коректна информация за това колко бара трябва да прави когато е на контакт и когато е в работен режим.На всякъде има различна информация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...