Jump to content

Най-накрая вече един от вас


valka_pone

Recommended Posts

Здравейте,

вярвате ли или не - близо 6 месеца ежедневно влизах във форума, но не се регистрирах, защтото не можеше да се нарека "един от вас"... Е, вече се регистрирах :hilezh: . След 4 месечно чакане да се намери подходящият автомобил...дочаках - А3 1.8Т. :hilezh::hilezh: . Там където ми сменяха основните консумативи ми казаха че "италианецът" я подсилил малко - спортен филтър, уж някакво чипче / чак пък толкова не върви/... както и да е.

Можете ли да ми кажете къде мога да отида да замерят колко кончета е?

А, другото нещо което щях да питам е :

Мигачите не мигат / не са мигачи а светачи :hilezh: / .. Мигнат един - два пъти и дотам - остават си постоянно светнати, независимо дали на авариики или не. - реле ли е , от аларма ли е?

Алармата си е някаква монтирана там... дори и не пюлка :hilezh: ...само светва след като се включи... Иначе си е качествена, даже и прозорците затваря :bia:. Явно и на нея и трябжат настройки.

Къде да си сменя накладките, че нещо не ми харесват?

И от къде мога да си взема щипки за кората на двигателя / тази пластнасовата/ ? , че жабарчето ги е счупил и сега кората е в багажника?

P.S. И тоя климатроник не ми е много ясен - всеки път като паля колата се включва - неможе ли като го спря и така да си остава?

ААА, и под ламите на таблото за маслото, водата и т.н. има две по-дълги прозорчета - не трябваше ли на всички там да отчита каква е температурата в колата, отвън и т.н...., мисилта ми е изгоряло ли е нещо или просто си нямам?

Ами това е за сега. Ще се радвам да помогнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен климатроника тръгва (или не) спрямо това как е загасена колата ...

За щипки за кората ... хммм ми някоя морга ... сигурно по левче ще ти искат ...

Накладки ... кое не ти харесва в тях ? Иначе къде ... има една тема с препоръчани сервизи ... Като не си казал от къде си трудно е да ти препоръчаме къде да отидеш :hilezh:

За мигачите ... дам възможно е да е релето ...

Колкото до колата ха кажи се пак за колко я взе, от къде и дай малко повече инфо ... и по възможност снимки :hilezh:

Да ти е честита и да те слуша много :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, моного радост да ти носи колата и мноо безаваририни километри, но за

близо 6 месеца ежедневно влизах във форума

, явно нищо не си чел :hilezh:

За всеки 1 от въпросите ти има ПОНЕ по 1 тема, потърси :hilezh:

Ай още веднъж много да та радва убавицата/убавеца, както предпочиташ :hilezh:

Редактирано от Exangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, моного радост да ти носи колата и мноо безаваририни километри, но за

, явно нищо не си чел :hilezh:

Е, нали не си мислиш че съм изчел всички теми - администраторите сигурно не го правят.

А това че има по-една тема на всеки въпрос не значи че има и компетентен отговор, нали :hilezh:

От София съм.

1997 е, уж на 141 000, 13 000лв.

От офиса пиша и затова не мога да кача снимки. Тия дни ще приложа нещо.

Именно защото не съм "разбирач", а пък и не мисля че има изискване да си монтьор за да пишеш тук, та затова и питам.

А май и термостат трябва да сменям - 3-4 км. минавам, а стрелката не мръдва / а мисля че за хората от София става ясно какво е 3-4 км. тук/

Интересно ми беше за тия лампички на таблото.

Редактирано от valka_pone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам особен смисъл от две идентични теми, за това ще затворя тази и ще оставя линк към другата. Надявам се намаш нищо против :hilezh:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=19762

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...