Jump to content

Проблем с мощноста


Alex_i79

Recommended Posts

Здравейте, имам ауди а4 б5 125 коня, можели някои да ми каже къде в Стара Загора мога да я закарам на пълна диагностика.   

Понеже от няколко месеца има проблем с мощността, бях с обикновенно газово и след един раглаж всичко изчезна, в началото мислих че е от газовото сменихго и сложих газов инжекцион но проблема остана даже мога да кажа че се засили и оттам си мисля че е нещо по електрониката. Особенно когато пусна клома колата направо спира ако не я държа в обороти. За тези които ще кажат че е нормално за този двигател не съм съгласен като знам че преди това въртеше гуми на 3-та предавка и с 100 на 5-та когато настъпях гаста се изтрелваше. Карах колите на едни явери със същия двигател и при тях е коренно различно вървенето. Ще се радвам ако някои може са ми помогне и да ме насочи или към майстор които разбира от ауди или къде да и направя диагностика в Стара Загора. 

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ADR има хиляди неща дето да му се объркат. В Стара Загора незнам кои ще ти помогне. Следя темата с интерес.

Пусни му един ВАГКОМ като за начало.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си един кабел, или в които и сервиз да отидеш ще ти направят диагностика.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 5/30/2018 at 7:57, kostaIliev написа:

Този ADR има хиляди неща дето да му се объркат. В Стара Загора незнам кои ще ти помогне. Следя темата с интерес.

Пусни му един ВАГКОМ като за начало.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Здравей, ходих на диагностика и показа че е ламда сондата. Майстора каза че стоиностите трябвало да бъдат между +1 и -1 а моята показваше 12-14 обяснението беше че оттам лъже компани дава бедна смес. Другата седмица ще я сменя да видя какво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...