Jump to content

Табло ВДО Проблеми


APowerr

Recommended Posts

Здравейте колеги. Колата е 99 2.5тди. Смятам да сменям фис дисплея защото бая е изгорял. Мисля да извърша процедурата при Пламен от София. Четох във форума че е много добър и го препоръчвате. Но имам и друг проблем, свързан като цяло с таблото. Когато взех колата отчиташе температурата отвреме навреме и постепенно спря вече месеци само леко помръдва до 60 градуса и нито повече. Наскоро ми падна и стрелката на оборотомера не е равна с тази на скоростомера когато колата е изгасена а при запалена си работи но отчита със 150-200 оборота по малко... Мисля си че скоро може и тя да умре. Също и стрелката на горивото играе ту не отчита ту отчита повече ту нормално. Та въпроса ми е възможно ли е това да е от самото табло, чел съм че нещо се запоява, мога ли така да реша проблема и възможно ли е въобще. Кажете нещо и за Пламен от София ако е възможно това може ли той да ми ги запои или направо да говоря с него. Таблото е ВДО доколкото съм запознат с бяла подцветка. Какво мислите? Да сменям ли цяло табло или има компромисен вариант. Благодаря много предварително!!! [emoji5]

Sent from my SM-J730G using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...