Jump to content

Автоматична скоростна кутия-проблем


rado278

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам питане имам проблем с автомата на а6 2000 година 4.2 мотора. Нямаше й нищо на колата изведнъж докато е на директна спря да върви, след подаване на газ просто се форсира и седи на едно място. Задна влиза и върви. Светват всички скорости на таблото и се движи с голям тормоз. Излезе грешка на диагностика, казаха че най евтиния вариант е пълна смяна на маслото с филтър и може й да се оправи, др я вариант е вече цялостен ремонт . Така на някой да му се е случвало подобно нещо и дали след смяна на маслото има вариант да се оправи. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно същото нещо се случи на мой познат на друга кутия с хидрофрансформатор, оказа че че вътре е пълно със стружки и съвсем скоро и задната изчезна. С две думи провери как изглежда маслото и тогава му мисли, не е ли добре смяната директно отпада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене смяна на масло няма да помогне изобщо не си прави труда,хубава диагностика и ремонт в най добрия случай само на хидрото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, с диагности я закачиха и излезе една грешка, и по тази грешка казаха или съединител се е насрал което е най вероятно или най евтиния вариант да съм пробвал с маслото първо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...